Steunouder: een helpende hand voor ouders die wel een adempauze kunnen gebruiken

Een kind opvoeden is leuk. Maar als je stress hebt, of weinig mensen kent bij wie je kind even kan spelen, kan het ook heel zwaar zijn. Daarom zijn er steunouders. Dat zijn vrijwilligers, die één of twee keer per week een kind opvangen, zodat de ouders even tijd voor zichzelf hebben. Bijvoorbeeld om les of therapie te volgen. Of om gewoon even te ontspannen. In de tussentijd heeft het kind een fijne tijd bij de steunouder. Dat is goed voor iedereen!

In Gouda koppelen we deze steunouders aan ouders die wel een adempauze kunnen gebruiken. Het liefst koppelen we mensen aan elkaar die in dezelfde wijk wonen, maar als dat niet lukt, proberen we de afstand zo kort mogelijk te houden. Ook in Westergouwe zoeken we steunouders. Lijkt het je leuk om iets voor een gezin te betekenen en wil je er meer over weten? Dan horen we graag van je! Je kunt mailen naar gouda@steunouder.nl, of bellen met Laura Onstenk, coördinator in Gouda, op 0629223990. Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag.

Meer informatie in onderstaande flyer

Categorieën: Leefbaarheid