Een aantal jaar geleden is de Wijkvereniging Westergouwe opgericht. Hierdoor zijn enorm leuke activiteiten in het leven geroepen zoals: Halloween, Sinterklaas viering en paaseieren zoeken. Hiernaast is er met veel inzet en toewijding de website voor de wijkvereniging gemaakt en is de commissie leefbaar voor de leefbaarheid en veiligheid in de wijk in het leven geroepen. Deze geweldige club mensen die dit hebben gerealiseerd hebben na het opzetten hiervan en het verder uitbouwen aangegeven dat het grootste gedeelte van de groep het stokje wil overgeven.  

Wij willen ons als nieuw potentieel bestuur aan u voorstellen, zie ook de bijlage kandidaten,  tijdens de algemene ledenvergadering en de aansluitende nieuwjaarsborrel op 13 januari 2024 van 14:00 tot en met 17:00.

Meer informatie, inclusief de agenda stukken, zijn te hier te vinden

Categorieën: Nieuws