Als patiënt van het Gezondheidscentrum kunt u wekelijks samen met zorgverleners wandelen op weg naar een betere gezondheid. Het is namelijk bewezen dat wandelen bij diabetes zelfs kan leiden tot afname van medicatie. Maar iedereen, ook zonder diabetes, is van harte welkom om zich aan te sluiten. Er wordt rekening gehouden met alle niveaus. In september wandelen we uiteindelijk, samen met alle deelnemers uit heel Nederland, de finaleloop op het Diabetes Challenge Festival. Het doel is dat iedereen dan minimaal 5 km kan lopen. Sommigen gaan misschien zelfs voor 10, 15 of 20 km.

Voor wie?

Voor iedereen met of zonder diabetes.

Wanneer?

Dinsdag 27 maart om 19:00 uur

Locatie

Walvisstraat 1

2802 SB Gouda

Aanmelding

Meer weten of meedoen? Kijk op de website van de Nationale Diabetes Challenge.

Bekijk hier de flyer

 

Categorieën: Nieuws